Sport

Lepojević doneo bod Mladom radniku (VIDEO)

U okviru 18. kola Srpske fudbalske lige Zapad ekipa Mladog radnika 1926 je u Požarevcu ugostila tim Sušice iz Kragujevca.

Posle nesrećnog poraza u Bajinoj Bašti od ekipe Sloge igrači Mladog radnika imali su  imperativ pobede protiv tima iz Kragujevca. Ipak, prvi gol je dala ekipa Sušice. Posle greške odbrane u 38. minutu igrač Sušice Aleksa Todorović je uspeo da savlada golmana Mladog radnika i dovede svoju ekipu u vođstvo.

Napadao je Mladi radnik i to je urodilo plodom kada je Goran Lepojević u 64. minutu izveo sjajan slobodan udarac sa leve strane kaznenog prostora i uspeo da savlada golmana Sušice Radovanovića. Rezultat do kraja utakmice se nije menjao i ona je završena 1:1.

Baner Boom93 Android aplikacija

Ekipa Mladog radnika je posle novog osvojenog boda 10. mestu na tabeli sa osvojenih 23 boda. U sledećem kolu Požarevljani putuju u Gornji Milanovac gde će igrati sa timom Takova.