Sport

Mladi radnik osvojio bod na gostovanju u Bogatiću (VIDEO)

U okviru 25. kola Srpske fudbalske lige Zapad ekipa Mladog radnika putovala je u Bogatić gde se sastala sa timom Mačve 1929.

U jednoj neizvesnoj utakmici ekipa Mladog radnika uspela je da se vrati sa ovog gostovanja neporažena. Prvi do gola došao je tim Bogatića. U 22. minutu utakmice posle jedne greške golmana Požarevljana odlično se snašao napadač Mačve Nebojša Andrić I doveo svoju ekipu u vođstvo.  Požarevljani su pokušavali  da poravnaju rezultat I to im je uspelo u 55 minutu kada je odličan udarac sa ivice šesnesterca uputio Nikola Grubišić I postavio konačan rezultat utakmice od 1:1.

Posle novog osvojenog boda Mladi radnik 1926 se dodatno utvrdio na 10 mestu na tabeli sa 31 osvojenim bodom.

U sledećem kolu Mladi radnik će na Gradskom stadionu u Požarevcu ugostiti tim Smedereva. Utakmica počinje u 17 časova.

Podrži Boom93

Boom93 je pokrenuo svoj shop - boom93shop, a kupovinom nekog od artikala podržavate rad naše redakcije. Svaki vaš doprinos, ma kako koliki bio, dragocen je. Jer pravo novinarstvo vredi.